‘ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ADIMLARIMIZ DEVAM EDECEK’

22/02/2022

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, ‘Okul Sporlarını Güçlendirme Projesi’ kapsamında okullar için alınan spor malzemelerinin teslim törenine katıldı. Başkan Fevzi Kılıç, öğrencilere yönelik çalışmalarda yeni adımların atılmaya devam edileceğini ifade etti. Gerçekleşen programa Erenler Kaymakamı Günhan Yazar,  Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy ve okullardan gelen temsilciler katıldı.

‘DEVAM EDECEĞİZ’

Programda konuşan Başkan Fevzi Kılıç, “Projeyle birlikte öğrencilerimiz derslerinden kalan vakitlerini sporsal faaliyetlerde değerlendirerek zamanlarını en güzel şekilde geçirecekler. Öğrencilerimize yönelik; eğitim, spor ve kültürel alanlarda yeni adımlar atmaya, kendilerini geliştirmeleri için elimizden gelen tüm imkanları sunmaya devam edeceğiz” dedi.

‘HAYIRLI OLSUN’

Kaymakam Günhan Yazar ise, “Öğrencilerimiz için düşündüğümüz projeye desteklerinden dolayı İlçe Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a ve İlçe Milli Eğitim ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüklerimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik ortamı içerisinde çocuklarımıza yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çocuklarımız için hayırlı olsun” dedi.    

Güncel Haberler

Erenler Belediyesi Güncel Haberler

Tüm Haberler