Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı5 Haziran 2017 - 16:33, Pazartesi

Erenler Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısını Erenler Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında gerçekleştirdi.

Haziran ayı ilk oturumu yapılan yoklamanın ardından Başkan Öztürk meclis üyelerinin Ramazan ayını kutladı. Meclis bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme ilave edilen 2 madde ile birlikte 4 maddeden 3’ü komisyona havale edilirken biri de oylanarak kabul edildi.

Öztürk’ten İftar Programlarına Davet

Heyecanla beklenen bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan 11 Ay’ın sultanı Ramazan’ın İslam Âlemine hayırlar getirmesini dileyen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenlerde ki etkinlik ve iftar programlarını meclis üyelerine hatırlatarak tüm vatandaşları davet etti. Bu sene ilk mahalle iftar programının 5 Haziran Pazartesi günü Nakışlar Mahallesinden başlayacağını belirten Başkan Öztürk 16 Haziran Cuma günü de Çaybaşıyeniköy mahallesinde iftar verileceğini hatırlattı. Son Mahalle İftarının ise 19 Haziran Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi tarafından “Mahallemde İftar Var” Etkinlikleri çerçevesinde Çarşamba Pazarının kurulduğu Mehmet Akif Ersoy Caddesinde verileceğini belirten Başkan Öztürk iftar programlarının yanısıra Cuma Cumartesi ve Pazar akşamları iftardan sonra Yunus Emre Meydanı ve Sakaryaparkta Ramazan Etkinliklerinin devam edeceğini ifade etti.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler