Başkan Öztürk U-13 takımını Bolu'ya yolcu etti20 Haziran 2017 - 12:11, Salı

Erenlerspor U-13 takımı, teknik heyet ile birlikte ikinci grup maçları için Bolu'ya hareket etmeden önce Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Erenlerspor U13 takımı; Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk, Alt yapı Koordinatörü Gürcan Alkan, Takım Teknik Sorumlusu Fatih Kanbur, Erenlerspor Antrenörleri Şaban Çolak ve İsmail Küçük ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek galibiyet sözü verdi.

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk; “Sizi tebrik ediyorum. 3 maç yaptınız ve hiç gol yemediniz. Fenerbahçe maçında da bu seriyi devam ettirmenizi bekliyorum. Final maçını gözünüzde büyütmeyin. Siz gol yemeden grubu bitirerek çok büyük bir başarıya imza attınız. Aynı performansı ikinci kademe maçlarında da bekliyor kupa kazanarak döneceğinize inandığımı belirterek başarılar diliyorum” dedi.

Yola çıkmadan önce açıklama yapan Erenlerspor heyeti ise Erenlersporun Türk futboluna yeni oyuncular kazandırması, Sakarya’yı ve Erenlerspor Kulübünü en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederek turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dilediler.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler