Erenler Belediyesi Bayramlaşma Programı yapıldı25 Haziran 2017 - 13:14, Pazar

Erenler Belediyesinin, Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlediği geleneksel bayramlaşma programı Belediye Hizmet Binasında bayramın birinci günü yoğun katılım ile gerçekleşti.

Bayramlaşma Programına; Bilim ve Sanayi Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya Milletvekili MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları, STK temsilcileri, esnaflar, belediye personeli ile vatandaşlar katıldı.

 

Program boyunca misafirlere çeşitli ikramlarda bulunulurken ev sahibi olan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk programa katılanlar ile yakından ilgilendi ve bayramlarını kutladı. Barış ve huzur dolu günler dileyen Başkan Öztürk bayram mesajında; “Bayramlaşma Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramının yurdumuza ve insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini, her bayramın böyle birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler