Çelik Erenleri gezdi11 Temmuz 2017 - 14:17, Salı

Bakan Yardımcısı Çelik Erenler'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye ziyaretiyle başlayan ziyaret turu başsağlığı, kentsel dönüşüm ikinci etap alanı inceleme ve Romanlarla sohbet ile son buldu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’yı ziyaret etti. Kentsel Dönüşüm başta olmak üzere ilçede yapılan yatırımların konuşulduğu ziyarette Çelik dönüşüm projesinde kat edilen mesafeye övgüler yağdırdı. Bakan Yardımcısı Çelik şehrin yeni vitrininde gösterilen olağanüstü performanstan dolayı Başkan Öztürk ve ekibini kutladı.

Belediye de gerçekleşen bilgilendirmenin ardından ilçede ziyaretler yapıldı. İlk olarak Erenler Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarından Melek Koşar’ın babası Necmettin Koşar’ın cenazesine katılan Bakan Yardımcısı Çelik ve Başkan Öztürk ardından 144 adet dublex ve tripleks olarak yapılacak Kentsel Dönüşüm ikinci etap alanında incelemelerde bulundu. Daha sonra Romanların yaşadığı bölgeye giderek vatandaşlarla hasbihal etti. Romanların yakın ilgisiyle samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret tarafları mutlu etti. 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler