Erenler Tam Kadro12 Temmuz 2017 - 16:22, Çarşamba

Hain darbe girişiminin yıldönümünde meydanlar doldu. Erenler Belediyesi başkan ve bürokratlarıyla nöbet tutarken kurdukları stantlarda çeşitli ikramlarda bulunuyor.

Ülkeyi bölmek, iç savaş çıkarmak isteyenlere karşı verilen direnişin yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Hain darbe girişimine karşı mücadele ederken şahadet şerbetini içine gazi olan kahramanlarımızda anılıyor.

İKRAMLAR SÜRECEK

Erenler Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Gününde nöbet tutanlara tatlı ikram edildi. Çay, limonata ve su için meydana stantlar kuruldu. Erenler Belediyesi’nin içecek ikramı etkinliklerin son gününe kadar meydanda olacak. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Milli İradenin zaferle çıktığı mücadelenin yıldönümünde meydanlara inen vatandaşlara teşekkür ederek “Aziz milletimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Millet hem ülkesine hem de iradesine sahip çıktı” dedi.

İKİNCİ BİR EMRE KADAR

Demokrasi nöbetlerinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Öztürk “Su uyur düşman uyumaz atasözünü hatırlayalım. Hainler bilmeli ki vatanı için canını verecek ordular hazır kıta. Darbe girişiminin yıldönümünde meydanlarda olmamız çok önemli. Unuttuğumuzu, unutturacaklarını düşünmesinler diye nöbet tutuyoruz. Erenler hem nöbetini aksatmadan tutacak hem de nöbette ki vatanseverlere ikramlarda bulunacak. Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımızdan ikinci bir emir gelene değin 16 Temmuz sabah namazına kadar nöbet yerini terk etmeyeceğiz”  dedi.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler