Başkan Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi28 Eylül 2017 - 15:57, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Fen İşleri Müdürlüğünün yol çalışmalarını yakından takip ediyor. Merkez Mahalle'ye bağlı Karanfil sokakta ki çalışmaları inceleyen Başkan Öztürk çalışmaların hafta sonu biteceğini ifade etti.

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kilitli beton parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların özellikle kış aylarında çamurlu yollardan mustarip olmalarının önüne geçmek için devam eden çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor.  Erenler Mahallesi Karanfil Sokakta ki yapımı süren kilitli beton parke taşı döşeme işlemlerini yerinde inceleyen Başkan Öztürk, çalışmaların hafta sonuna kadar tamamlanması talimatını verdi.

Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan ve onlarla bir süre sohbet eden Başkan Öztürk’ün çocuklarla yakından ilgilenmesi de dikkatlerden kaçmadı. Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için de ilgililere talimat verdi. Öztürk açıklamasında; “Fiziki mekânları elimizden geldiğince, gücümüz nispetinde iyileştirmeye çalışıyoruz. Diğer hususta yine sosyal anlamda yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Bizler yine inşallah aynı şekilde, aynı hızla bu anlamda gelen bütün talepleri, talep gelmese dahi yapmamız gereken bütün hizmetleri bir bir yerine getireceğiz.” İfadelerini kullandı.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler