Başkan Öztürk Şehit Babası Asım Amcayı ziyaret etti28 Eylül 2017 - 16:02, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Şehit Muhammed Fatih Safitürk'ün Arifiye'de ki Ailesini Ziyaret etti.

Mardin’in Derik İlçesinde 2016 yılında görevi sırasında PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk;  "Allah, herkesten razı olsun. Milletimiz bu işin farkında, bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Tabii ölüm acısı çok ağır oluyor, evlat yedinci çocuğumuz olunca daha bir farklı oluyor. Şehitlik makamı da çok yüce olduğu için ona da bizim sonsuz inancımız var, en büyük tesellimiz de bu." ifadelerini kullandı. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Babası Asım Safitürk Erenler heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Şehit ailesi ile sohbet eden Başkan Öztürk, "Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız' dedi.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler