İstişare Toplantısında Bir Araya Geldiler18 Ekim 2017 - 11:44, Çarşamba

Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe bürokratları Muhtarlar ile bir araya geldiler.

Erenler Kaymakamı, Belediye Başkanı ve ilçe bürokratları Muhtarlar ile bir araya geldiler. İlçenin sorunları, talep ve şikâyetlerinin konuşulduğu istişare toplantısında özellikle sosyal yardımlarda ihtiyaç sahiplerinin tespiti ve yardımların takibi konusunda muhtarlara düşen görev ve yönlendirmenin önemine değinildi.

Erenler Muhtarlar Derneğinde düzenlenen istişare toplantısına, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, ilçe bürokratları ve muhtarlar katıldı. Toplantıda ekonomi, hizmetler, terör ve güvenlik ile sosyal yardımlar hakkındaki konular görüşüldü. Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman meslektaşları adına talepleri dile getirirken mahalle muhtarları da bölgeleri ile ilgili konularda taleplerini dile getirdiler.

Yapılan genel değerlendirme ve bilgilendirmelerin ardından İlçe genelinde sürdürülen çalışmalara değinen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Muhtarları da yakından ilgilendiren doğalgaz çalışmalarına dair yaptığı açıklamada, Kozluk Mahallesinin bir kısmında, Bekirpaşa, Pirahmetler ve Nakışlar mahallelerinin tamamında son derece hızlı ilerleyen çalışmalar neticesinde bu yıl inşallah doğalgaz kullanılıyor hale gelecek. Önümüzdeki en geç üç yıl içerisinde ise Erenlerin tamamında doğalgaz hizmeti olacak dedi.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler