Erenlerde Yaşam ve Ticaret Meydan 54'de buluşuyor6 Kasım 2017 - 15:10, Pazartesi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ilçedeki yaşam ve ticaretin yeni kazanç merkezi olan Meydan 54 teki çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Öztürk şehrin ilk karma konsept projesi olarak hayata geçirilecek olan Meydan 54 hakkında firma yetkililerinden bilgi alarak çalışmaları yerinde inceledi. Sakarya’nın alışveriş sosyal yaşam ve ticaret ihtiyacını ferah bir meydan konsepti ile bütünleştiren Meydan 54 ticaret merkezinde çalışmalar hızla devam ediyor.

 

İlk Karma Konsept

Yaşam ve ticareti ferah bir meydanda toplayan Meydan 54 ticaret merkezini gezen Başkan Öztürk “Sakarya’mız da İnşaat sektöründe aynı meydan üzerinde konut, alışveriş merkezi, ofis, kültür merkezi ve spor salonu gibi birden farklı yapıları bir arada sunan ilk karma konsept Erenler ilçemizde hayata geçiriliyor. Bu proje Erenlerin sosyal ve ticari alanda cazibe merkezi haline gelmesine ön ayak olacak” dedi.

 

Halka Hizmet Sunan Projeleri Destekliyoruz

Başkan Öztürk “şehrimizin önde gelen iş adamları ve firmalarına örnek olan projede kafe ve restoranlar, banka şubeleri, farklı tiplerde modüler işyerleri, ofisler, çok amaçlı salon ile işyerleri bulunmakta Sakarya ve Erenler ilçemizdeki halkımıza meydan ferahlığı yaşatmayı amaçlıyor. Halkımıza her türlü hizmeti sunan yaşamsal sosyal ve ticari alandaki projeleri destekledik ve desteklemeye devam ediyoruz. İlçemiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Erenler ticari avantajları ve lokasyon özellikleriyle önemli yatırımlara ev sahipliği yapmakta halka hizmet olan her yatırımın arkasındayız” dedi.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler