İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre' den Erenlere Ziyaret7 Kasım 2017 - 15:30, Salı

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Töre, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Özten ile Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Yapılan ziyarette Erenler ’deki eğitim konuları ele alındı. Erenler Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün eğitim konularındaki birlikte yürütülen faaliyetler ile ilçedeki okullarının genel durumları da görüşülen konular arasındaydı. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Erenler Belediyesi’nin eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Cavit Öztürk’e teşekkür etti.

Eğitim Her Zaman Önceliğimiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise ‘‘ Ülkemize yeni değerler yetiştirilmesi için özellikle eğitim alanında gereken her türlü desteği veriyoruz. Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri, en iyi şartlarda bilgiye ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz ve gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz. Eğitim her zaman öncelikli konularımız arasındadır ’’  diyerek, ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töreye teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler