Başkan Toçoğlu'ndan Erenler'e Ziyaret 10 Kasım 2017 - 07:54, Cuma

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü ziyaret etti. Toçoğlu ve Öztürk çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak yeni proje ve yatırımlar üzerine konuştular.

Erenler’in içme suyunu güvence altına alıyoruz

Erenlerin çevre ve şehircilik alanında örnek projelere imza attığını belirten Başkan Toçoğlu ‘‘Altyapı yatırımlarımızla içme suyu hatları ve şebekeleri yenileniyor. Erenler’in içme suyu kalitesini inşallah en kısa sürede uzun yıllar güvence altına almış olacağız. Erenler Belediyesinin Kentsel Dönüşüm Projesi gibi şehir ekonomisine,  insanlarına katkı sağlayacak ve aynı zamanda çevre doğa ve şehrin geleceğini düşünen çalışmaları takdir ediyor destekliyoruz. Ortak düşünce ile bu konuda toplumsal şuur oluşturarak hep birlikte hareket edeceğiz’’ dedi.

Amaç halkımızın modern bir kentte yaşamanın huzuruna varması

Başkanı Toçoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, ‘‘Ortak düşünce ile hareketle amacımız İlçemizi Sakarya ile birlikte rol model bir şehir olmasıdır. Amaç ve hedefimiz halkımızın modern bir kentte yaşamanın huzuruna varması için her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütmektir. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. 

Diğer Haberler