Edebiyat Atölyesi Muhteşem Törenle Final Yapıyor22 Kasım 2017 - 14:31, Çarşamba

Sinan Yağmur Erenler'de Genç yetenekleri keşfetmek için Türkiye genelinde 7 bölgede başlatılan Edebiyat Atölyesi Cumartesi günü muhteşem bir organizasyon ile final yapacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İLESAM işbirliğinde hayata geçirilen Edebiyat Atölyesi Cumartesi günü düzenlenecek programla final yapacak. Yetenekli gençleri edebiyat dünyasına kazandırmak için başlatılan proje kapsamında 4 Sakaryalı genç Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın programına götürülecek. Cumartesi günü finali gerçekleşecek programa ünlü yazar Sinan Yağmur’da konuk olacak

SEVENLERİ İLE BULUŞACAK

Ünlü Yazar Sinan Yağmur Edebiyat Atölyesi’nin final programında Erenler’de okurlarıyla buluşacak.  Erenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek program 25 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak. Edebiyat Atölyesi’nin finalinde genç yeteneklere tecrübesini aktaracak olan Yağmur aynı zamanda okurlarıyla söyleşi yapacak.

DOLU DOLU PROGRAM                                                    

Sinan Yağmur’un tecrübesini aktaracağı Edebiyat Atölyesi final programına İLESAM genel Başkanı Yazar Mehmet Nuri Parmaksız, İLESAM Sakarya İl Temsilcisi Yazar Yasmin Korkut ve Müzisyen Firdevs Altındaş’da katılacak.  Şiirin, edebiyatın ve müziğin ustalarının katılacağı program ile Edebiyat Atölyesi finali gerçekleşecek.

7 BÖLGEDEN BİRİ

Ülke genelinde 7 bölgede gerçekleştirilen Edebiyat Atölyesinin Marmara ayağı Erenler’de gerçekleşti. Erenler Belediyesinin büyük destek verdiği projenin finaline şiire ve edebiyata gönül verenleri davet eden Başkan Cavit Öztürk “Biz her alanda millileşmenin gerekliliğine önem veriyoruz. Şehrimizin gençlerini edebiyat dünyasına girmelerinde katkı vereceğini düşündüğümüz programa tüm halkımızı davet ediyorum” dedi 

Diğer Haberler