Yeni Yönetimden Başkan Öztürk'e Ziyaret7 Aralık 2017 - 15:45, Perşembe

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı Başkanı Resul Yılmaz ve yeni yönetim, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen kongrenin ardından yeniden Erenler İlçe Başkanı seçilen AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve Erenler İlçe Teşkilatı Yönetimi Başkan Öztürk’ü ziyarette bulundular. Kongre sonrası Başkan Öztürk ile buluşan, İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve ilçe teşkilatı yönetimi yapılan faaliyetler ve projeler hakkında bilgiler verdi.

Kutlu Yürüyüş İçin Çalışmaya Devam

AK Parti Erenler teşkilatı, Erenler Belediyesiyle uyum içerisinde çalışmaların sürdürüldüğünü belirten İlçe Başkanı Yılmaz “2019’da çok önemli bir seçim yaşayacağız. Seçim öncesinde teşkilatımızla birlikte var gücümüzle bu kutlu yürüyüş için çalışmaya devam edeceğiz. Diğer seçimlerde olduğu gibi başarıdan başarıya koşacağız” dedi.

Yeni Yönetime Başarılar Diledi

Yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Öztürk, Başarıya ulaşılması için teşkilat içerisinde güven ortamının ve sevgi bağının kuvvetli olması gerektiğine vurgu yaparak, “Aramızda oluşan bağ ne kadar kuvvetli ve güçlü olursa bölgenin kalkınması gelişmesi de bir o kadar hızlı ve verimli olur. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Erenler teşkilatının bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra ki 2019 seçimlerinde de Erenleri en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum “dedi. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk, İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve yeni yönetime teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler