BEM-BİR-SEN'den Başkan Öztürk'e Ziyaret18 Aralık 2017 - 16:04, Pazartesi

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay ve Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali beraberinde sendika yönetimi, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Şube Başkan Yardımcısı Naci İkiz, Şube Başkan Yardımcısı Osman Çevik, Şube Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız ve Şube Başkan Yardımcısı Engin Genç, Başkan Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulunarak sendika çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette çalışanların refah seviyesinin, motivasyonunun yükseltilmesiyle bağlantılı olarak performanslarının artırılmasına yönelik konular konuşuldu.

Ziyarette BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Turbay ve Şube başkanı Öksüzali, Belediye personeline karşı büyük bir duyarlılık göstererek hizmet üretmesinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür ederek günün anısına binaen hediyelerini taktım etti.

Başkan Öztürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “BEM-BİR-SEN her zaman işçinin hakkını koruyan, değerlerine sahip çıkan bir sendika olarak biliniyor. Sendikal faaliyetlerini son derece olumlu şekilde sürdürüyorlar. Başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler