Şampiyonlardan Öztürk'e Ziyaret21 Aralık 2017 - 13:20, Perşembe

Sakarya il şampiyonu Erenler Yeşiltepe Ortaokulu kız futbol takımı Başkan Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler

Yıldız kızlar kategorisinde Sakarya il şampiyonu olup Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazanan, Yeşiltepe Ortaokulu kız futbol takımı beden eğitimi öğretmeni Mehmet Metin Kaya’nın öncülüğünde Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

Gurur Duyuyoruz

Yeşiltepe Ortaokulu kız futbol takımı sporcuları ve hocalarını makamında ağırlayan Başkan Öztürk, “Gençlerimizi kişisel ve sosyal olarak geliştiren tüm sporlar dalları ile iştigal etmelerini destekliyoruz. Gençlerimiz spor aktiviteleri sayesinde sokaklardan kurtuluyor hem de spor yaparak sağlıklı bünyeye sahip oluyorlar. Ailelerden isteğimiz, çocuklarını sporun hangi dalında olursa olsun mutlaka en az bir spor dalıyla ilgilenmelerine teşvik etmeleridir. İlçemizde eğitim ve öğretim gören öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarılara imza atmaya devam ediyorlar. Büyük başarılara imza atan çocuklarımızla gurur duyuyor, ailelerini, okul müdürlerini ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz, Yeşiltepe Ortaokulu kız futbol takımına Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler