Başkan Öztürk Rumeli Derneğini Ağırladı28 Aralık 2017 - 15:32, Perşembe

Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulu üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlıya ziyarette bulundu.

Ziyarette, Başkan Öztürk ve Muhammet Kıratlı,  Derneğin yeni üyeler ile tanışarak hasbihalde bulundular. Dernek Başkanı Mehmet Şehit, Başkan Öztürk’e dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

80 Milyon Tek Yüreğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk derneğin çalışmalarını takdir ederek “Çok değerli Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Biz Türküyle Kürdü Lazı Çerkezi Arnavutu, Boşnağı ile 80 milyon tek yüreğiz. Bu tek vatan tek bayrak altında bir olan kültür ve manevi değerlerini sürdüren derneklerimizin faaliyetlerini destekliyoruz. Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetiminin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek, Dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Derneğimize Güç Kattık

Dernek Başkanı Mehmet Şehit Başkan Öztürk’e plaket taktim ederek “ Yaptığımız kongre sonrası yeni üyelerimiz ile ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz.  Yeni yönetimimiz ile Rumeli Derneğimize güç kuvvet kattık. Birlikte başarılı faaliyetlerle adımızı duyuracağız diyerek” Başkan Öztürk’e desteklerinden ve dolayı teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler