Başkan Öztürk AK Gençliği Ağırladı4 Ocak 2018 - 12:24, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları yeni yönetim üyelerini ağırladılar.

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresinde Başkanlığa seçilen Muhammet Enes Yavuz ve yeni yönetimi Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlıya teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyarette Gençlik Kolları Başkanı Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Öztürk’e gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkürlerini ileterek yeni projeleri ve çalışma faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Birlik ve Beraberlik İle Hedeflerimize Ulaşacağız

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Öztürk “ Gençlerimizle bir arada olmaktan onlara destek olmaktan her zaman mutluluk duydum. AK Gençlerimize güvenimiz tamdır. Yeni Başkan ve yönetiminin de başarılı çalışmalara imza atacaklarına eminim. Birlik ve beraberlik ile hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz. Bu süreçte ilçemiz gençlik kolları yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek, Gençlik kolları yönetim kurulu yeni üyeleri ile tek tek hasbihalde bulundu.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler