Başkan Öztürk'ten Muhtar Ziyaretleri5 Ocak 2018 - 15:16, Cuma

Erenler Belediye Başkan Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, sıkça gerçekleştirdiği muhtar buluşmaları kapsamında Erenler İlçesine bağlı Hacıoğlu, Erenler Merkez ve Küpçüler Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret etti.

Başkan Öztürk ziyaretinde Hacıoğlu Mahalle Muhtarı Hüsnü Karpuz, Erenler Merkez Mahalle Muhtarı Basri Üçcan ve Küpçüler Mahalle Muhtarı Bakım Soy’u,  makamlarında ziyaret ederek yerel yönetimin hamisi olan muhtarların sorun, arz, talep ve isteklerini bizzat kendilerinden dinledi.

Kaliteli Hizmet İçin Ziyaretlerimiz Devam Edecek

Ziyarette en büyük amaçlarının; vatandaşlara en güzel ve kaliteli hizmeti sunmak, ziyaret ettiği mahalle muhtarlıklarında dile getirilen sorunları çözümlemek ve eksiklikleri gidermek olduğunu kaydeden Başkan Öztürk, mahalle muhtarlıklarına ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

Halkın Nabzını Tutuyorlar

Başkan Öztürk, ilçe muhtarları ile uyumlu koordineli bir şekilde birçok hizmeti birlikte gerçekleştirdiklerini belirterek “ Muhtarlarımız bizim sahada gözümüz kulağımız oluyor. Bir bölgede çalışma yapacağımız zaman danıştıklarımız merciler arasında halkın nabzını en iyi tutan muhtarların görüşü bizim için çok değerlidir.” dedi. Başkan Öztürk ziyaret sonunda İlçe muhtarlıkları için özel hazırlanan Türk Bayrağını muhtarlara hediye ederek muhtarlara çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sorunları Bizzat Yerinde Tespit Ediyor

Ziyarette Erenler Mahallesi Muhtarı Basri Üçcan, “Başkanımız ayağımıza kadar gelerek sorunları bizatihi yerinde tespit ediyor. Belediyecilik işte budur. Allah Başkanımızdan razı olsun çalışmalarında kolaylıklar versin” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler