Başkan Öztürk Erenler Ziraat Odasını Ziyaret Etti18 Ocak 2018 - 14:27, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek?e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziraat Odaları Sakarya İl Koordinatörü A. Şener Bayraktar’ında hazır bulunduğu ziyarette Erenler İlçesi Ziraat Odasının ilçe çiftçileri için hayırlara vesile olması temennilerinde bulunuldu.

Başkan’a Teşekkür Etti

Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlıyı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Özüpek “ İlçe halkının çoğunluğunun çiftçilikle geçindiği bir ilçeye Ziraat Odası büyük bir ihtiyaçtı. Bu ihtiyaca talebe sessiz kalmayan Erenlerde Ziraat Odasının kurulmasında ön ayak olan, büyük gayret ve emek sarf eden Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Çiftçimizin Sesi Soluğu Olacak

Ziyarette Ziraat Odasının Erenler İlçesindeki çiftçinin sesi olacağını dile getiren Başkan Öztürk “ İlçe halkımızın büyük çoğunluğu çiftçilik ile geçinmektedir. Yaptığımız görüşmeler ile ilçemize Ziraat Odası kurulmasını sağladık. Oda Başkanımız Fehmi Özüpek’ in Başkanlığında Erenler Ziraat Odamız ilçemizdeki çiftçimizin sesi soluğu olacaktır” diyerek Erenler Ziraat Odasının Erenlere hayırlı olması dileklerinde bulunarak, Oda çalışmalarında Fehmi Özüpek ve ekibine başarılar diledi.

 

 

 

Diğer Haberler