Erenlerde Birlik ve Beraberliğin Resmini Çizdiler18 Ocak 2018 - 15:21, Perşembe

AK Parti İl Başkanlığının düzenlediği Teşkilat buluşmaları Programı Erenler Kültür Merkezinde İl ve 16 ilçe kadın kolları üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti İl Başkanlığının Erenler Kültür Merkezinde düzenlediği Teşkilat buluşmaları Programına katılan İl Kadın Kolları ile 16 İlçe Kadın Kolları yöneticileri birlik ve beraberliğin resmini çizdiler. Büyük bir coşku içerisinde gerçekleşen programa, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve tüm ilçe kadın kolları başkan ve yönetim üyeleri katıldı.

2019’da Dünyayı Sallayacağız

Programda konuşma yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, “ Kadın Kollarımızın beşikte sallarız dünyayı da sallarız dediği gibi Allah nasip ederse 2019’da bu dünyayı bir kez daha sallayacağız ama öyle bir sallayacağız ki bütün taşlar yerine oturacak bir daha hiç kimse bu taşların düzenini bozamayacak “ diyerek programa katılan tüm ilçe kadın kolları yönetimine teşekkürlerini iletti.

Dava İçin Nefislerimize Yer Vermeden Çalışacağız

2019 seçimlerinde teşkilatlarımıza çok önemli görevler düştüğünü belirten Başkan Öztürk ise konuşmasında “ Bu kutlu davanın gerçek neferleri olarak yeni yönetimlerimiz teşkilatlarımıza 2019 seçimlerinde çok önemli görevler düşmektedir. 2019 yerel seçimlerinin yanı sıra, vatanımızın bütünlüğü ve tüm İslam aleminin birliği için 2019 seçimlerinde en önemlisi Cumhurbaşkanlığı seçimi olacaktır. Tüm dünyanın üzerimize geldiği üzerimize oyunların oynandığı bir dönemden geçiyoruz. Dış ve iç mihraklarla mücadelede yapacağımız çalışmalar gerçekten çok önemlidir. Birlik ve beraberlik ile bu mücadelede nefislerimize yer vermeden daha çok çalışarak kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz. İnşallah bu kutlu yolda 2019’u da zaferlerle sonuçlandıracağız” diyerek buluşmayı gerçekleştiren İl Başkanlığına ve İl Kadın Kolları Başkanlığına teşekkür etti.

Beşikte Sallarız Dünyayı da Sallarız

Teşkilat Buluşmaları programının 2019 seçimlerine ön hazırlık olduğunu belirten Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “ Bugünkü buluşmada 2019’da seçimlerine ön hazırlığın rövanşını yapıyoruz. Önemli olan bu kutlu davadır. Her zaman bu davanın mücadelesini yapacağız. 2019 seçimleri zor için zor diyorlar, zorluk yoktur. Zahmette rahmet vardır. Biz bu rahmeti kazanmak için gayret göstereceğiz Zahmetin rahmetine ermek için çok çalışacağız. Bu davanın terleyen bir Genel Başkanı varsa terleyen bir teşkilatı da olmalıdır. Bu güzel coğrafyada bu güzel vatana sahip çıkma zamanıdır. Yavrularımız için ecdadımız için gelecek zürriyetlerimiz için vatanımıza milletimize sahip çıkacağız. Biz beşikte sallarız dünyayı da sallarız dedik sözümüzü yerine getirmek için büyük bir gayretle çalışacağız.  Dinamik bir şekilde durmaksızın çalışarak 2019 seçimlerinde güçlü bir şekilde Sakarya’da sesleneceğiz” diyerek Erenler İlçe teşkilatı ve Erenler Belediye Başkanı Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Referansımız Garibanın Ayağına Bot Olmak, Sırtına Mont Olmaktır

Programa katılan Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında “ Bu toplantı gerçekten birlik ve beraberlik buluşması var. AK Partinin hangi teşkilatına bakarsanız bakın bir olduğumuzu birlik olduğumuzu görmekteyiz. Bu berberlikteki vazifemiz bu memlekete hizmet etmek ve bizden sonra gelecek olan nesillere de bu memleketi daha yaşanabilir hale getirmektir. Teşkilatlarımızın çalışmalarında Kadın Kollarımızın referansı çalınmadık kapı bırakmadan kapı kapı dolaşarak garibanın ayağına bot olmak, sırtına da mont olmaktır. Kendimizle alakalı siyaset yapmıyoruz nefsimiz için çalışmıyoruz. Vatanımızın bütünlüğü için bu kutlu davada durmaksızın yürümeye devam edeceğiz. Yeni ufuklara yeni zaferlerle beraber yelken açacağız” diyerek desteklerinden dolayı İl Kadın Kolları Başkanlığına Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e ve Erenler İlçe Kadın Kolları teşkilatına teşekkürlerin iletti.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler