Başkan Öztürk Öğrencilere Karne Dağıttı19 Ocak 2018 - 15:11, Cuma

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ve İlçe Jandarma Komutanı Zeren Çınar ile birlikte Ali Dilmen İlköğretim Okulunda 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı yarıyıl tat

Başkan Öztürk, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan yarıyıl tatiline giren öğrencilerin karnelerini vererek coşkularına ortak oldu. Öğrencilerin isteği üzerine bol bol fotoğraf çektiren Başkan Öztürk, öğrencilere yakın ilgi göstererek öğrenciler ile sohbet etti. Öğrencilerin karne ve tatil heyecanına tanıklık eden Başkan Öztürk öğrencilere tatil öncesi tavsiyelerde bulundu.

Çocuklarımız Ülkemizin Geleceği

Öğrencilere tatillerinin güzel değerlendirmelerini söyleyen Başkan Öztürk “Çocuklarımız ülkemizin geleceğidir. İstikbalimizin daha parlak hale getirebilmek için öğrencilerimizin kaliteli eğitim almaları gerekmektedir. Bu konuda elimizden gelen desteği sağlıyoruz. 2017-2018 Eğitim Öğretim yarıyılını tamamlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Karnesinde düşük not olanlar da üzülmesin, Şimdi tatilde hem ders çalışıp hem de dinlenerek önümüzdeki eğitim öğretim yılını da başarılı bir şekilde hazırlanacaklardır. Öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dilerim” diyerek Öğrencilere karne ve hediyelerini taktim etti. Öğretmen ve öğrencilere gelecek dönem için de başarıların devamını diledi.

Okumayı Sevin Çok Okuyun

Karnelerini öğrencilere taktim eden Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ise “Bir millet eğitim öğretim ile kalkınır, eğitim öğretim olmadan cahil toplum ile bir yere gidilmez ve başka ülkelerin kölesi oluruz. Bu ülkenin kalkınması için bu güzel vatanımızın istikbali için çok çalışmalısınız. Bir kere okumayı çok sevin ve çok okuyun. Okuduğunuzu anlamaya, anladığınızı da ifade etmeye çalışın. Tatil döneminde çokça kitap okuma fırsatınız olacaktır tatilinizi iyi bir şekilde değerlendirmenizi temenni ediyorum” diyerek öğrencilere iyi bir tatil geçirmeleri dileklerinde bulundu.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler