Erenler İlçe Tarım Müdürü Murat Kefeli'ye Veda Yemeği 23 Ocak 2018 - 15:16, Salı

Erenler İlçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü olarak görev yapan Murat Kefeli?ye Nehir Sefası Sakaryaparkta veda yemeği düzenlendi.

Murat Kefeli’ye düzenlenen veda yemeğine Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, ve İlçe Müdürleri katıldı.

Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum

Adına düzenlenen Veda yemeği için teşekkürlerin ileten Murat Kefeli " Erenler İlçe Tarım Müdürlüğü görevi süresince beraber çalıştığımız arkadaşlarımızla güzel bir birliktelik örneği göstererek ilçemizi tarım konusunda Sakarya’da iyi seviyelere getirdik. Bu çalışmalarda bize destek olan başta Kaymakamımız Salih Karabulut ve Belediye Başkanımız Cavit Öztürk olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni Görevinde Başarılar Diliyorum

Veda yemeğinde konuşan Erenler Belediye Başkanı Öztürk de  "Kendisi çalışmalarıyla takdir ettiğimiz bir müdürümüzdü. İnşallah bundan sonra da daha nice görevler yürütecektir. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gideceği Yerde de Hizmet Bekleyenler Var

Veda yemeğine katılan Erenler Kaymakamı Salih Karabulut ise devlet memurlarının tayini çıkmasının işlerinin bir gerçeği olduğunu ifade ederek “Hepimiz görev yaptığımız yerlerde vazgeçilmez sanırız ama aslında öyle değil, Murat Bey’in yeni gideceği yerde de hizmet bekleyenler var. Burada yaptıklarını orada da yapacağına inanıyoruz. Kendisine yeni görev yerinde çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler