Başkan Öztürk Çaybaşı Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi26 Ocak 2018 - 10:59, Cuma

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile Çaybaşı mahallesine ziyarette bulunarak mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinledi.

Her fırsatta ziyaret ettikleri mahallerde vatandaşların görüş ve taleplerini yerinde dinleyen Başkan Öztürk, bu kez de Çaybaşı mahallesi halkı ile bir araya gelerek mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Belediye ve Vatandaş Arasında ki Duvarları Kaldırıyoruz

Vatandaşların taleplerini kendilerinden dinleyerek sorunlara yerinde çözüm bulunduğu için mahallelerde olmaktan memnun olduğunu belirten Başkan Öztürk “ Sık sık ilçe mahallelerimizde esnaf yaşlı ve hasta ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Onlarla hasbihalde bulunarak sıkıntılarını giderme gayreti içerisindeyiz.  Vatandaşlarımızın görüşlerini dinliyoruz sorunlarına yerinde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yaptığımız mahalle ziyaretlerindeki halk buluşmaları ile Belediye ve vatandaş arasındaki duvarları kaldırıyoruz” diye konuştu.

Başkan Bizi Yalnız Bırakmıyor

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri  “ Eskiden oy için kapı çalınır mahalle ziyaretleri yapılırdı, şimdi ise Başkanımızdan Allah Razı olsun bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. İsteklerimizi sıkıntılarımızı birebir kendisi ile görüşebiliyoruz ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz ” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler