Sakarya Valiliği Açık Kapı'dan Başkan Öztürk'e Ziyaret30 Ocak 2018 - 12:36, Salı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sakarya Valiliği Açık Kapı sorumlu heyetini makamında ağırladı.

Sakarya Valiliği Açık Kapı Koordinatörü Murat Bilgin ve sorumlu heyeti Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nındı hazır bulunduğu ziyarette, Bilgin Açık Kapı projesi ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Milletin Açık Kapısı

Ziyarette Açık Kapı Sisteminin vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulduğunu belirten Bilgin, “ Açık Kapı, valilikleri hem devletin kapısı hem de milletin açık kapısı yapabilmek için tasarlandı. Vatandaş odaklı hizmetler anlamında vatandaşın devlete taleplerini daha kolay iletilmesi sağlanarak, tüm işlemler kayıt altına alınacaktır” dedi.

Vatandaşın Taleplerini Üst Noktaya Taşıyacaksınız

Ziyaretten duyduğu memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Öztürk “ Vatandaşın taleplerini ortaya koyan, kimini bulunduğu yerde çözümleyen, kiminin peşinden koşan, kimini takip eden bir anlayışın projesi olan Açık Kapı projesinde sorumlu olarak çalışan arkadaşlarımıza önemli görevler düşmektedir. Vatandaşın bazen eksiklikler bazen aksaklıklar bazen de derdini anlatabileceği bölüm sizler olacaksınız. Devlet ile milletin arasındaki bu diyaloğu en üst noktaya taşıyacaksınız” diyerek ziyaretten dolayı Açık Kapı Koordinatörü ve sorumlu heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Diğer Haberler