Başkan Öztürk Erenler Halk Bankası Şube Müdürünü Ağırladı31 Ocak 2018 - 15:44, Çarşamba

Emekliye ayrılan Erenler Halk Bankası Şube Müdürü Nurhan Atilla, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'e veda ziyaretinde bulundu.

Başkan Öztürk’ün makamında gerçekleşen veda ziyaretinde bulunan Erenler Halk Bankası Müdürü Nurhan Atilla görev yaptığı süre içerisinde Erenler İlçesine yaptığı hizmetten memnuniyet ve mutluluk duyduğunu ifade etti.

Tüm Kurumlarla İstişare Halindeyiz

Karşılıklı sohbet ve görüş alışverişi şeklinde süren ziyarette Başkan Öztürk “ Belediye olarak vatandaşlar için hayatı kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçirmek için her fırsatta halkla ve halka hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlarla istişare halindeyiz. Tüm kurumlarla belediye hizmetleri ve kentle ilgili genel konularda bilgi ve görüş alışverişlerinde bulunuyoruz. İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde başarılı ve özverili çalışmaları için kendisine teşekkür ediyor,  emeklilik yaşamının ailesi ve kendileri hakkında güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum” diyerek Halk Bankası Şube Müdürü Nurhan İlhana ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, görevi süresince gösterdiği başarılarından dolayı kendisine plaket taktim etti.

En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Edecekler

Başkan Öztürk’e ziyarette bulunan Erenler Halk Bankası Şube Müdürü Nurhan Atilla, “ İlçemiz Halk Bankası olarak görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık, benden sonraki arkadaşlarım da en iyi hizmeti sunmaya devam edecekler” diyerek Başkan Öztürk’e teşekkür etti.

 

Diğer Haberler