BERBERLER ODASI YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET15 Şubat 2018 - 16:07, Perşembe

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yeni yönetimi Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlıyı ziyaret etti.

Yapılan Genel Kurulda Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı seçilen Haluk Hacıoğlu ve yeni kurul üyeleri Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlıya ziyarette bulundu.

Odamız ve Üyelerinin Hizmetkarı Olacağız

Ziyarette Haluk Hacıoğlu, hedefimiz Berberler Odamızın, berber esnafımıza en iyi hizmetleri verebilmesini sağlamak, bu anlamda odamız üyelerinin hizmetkârı gibi çalışacağız. Esnaflarımızın her zaman yanında olan Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ teşekkürlerimizi sunmak için ziyarette bulunduk  “ diyerek Oda faaliyetleri hakkında Başkan Öztürk’e bilgi verdi.

Berberlik Sevgi Saygı İşidir

Yeni Başkan ve yönetimine hayırlı olsun temennilerinde bulunan Başkan Öztürk “ Hizmet odaklı çalışıldığında başarıya ulaşılıyor. Mesleğiniz güler yüz, sevgi ve saygı işidir ve bu konuda başarılı olacağınıza inanıyorum. Berberler Odası Başkanı olarak seçilen Haluk Hacıoğlu ve yönetimini tebrik ediyorum. Hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atmalarını diliyorum” diyerek ziyaretten dolayı Haluk Hacıoğlu ve yeni yönetimine teşekkür etti

Diğer Haberler