Başkan Öztürk Minik Karatecileri Ağırladı 16 Şubat 2018 - 13:07, Cuma

Erenler Halk Eğitim Merkezi Karate Takımı ve Antrenörleri Muammer Sağlam Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'e ziyarette bulundu.

Erenler Halk Eğitim Merkezi dereceye giren karate minikler takımı,  Antrenörleri Muammer Sağlam ile birlikte Başkan Öztürk’ü ziyaret ederek, desteklerinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür ettiler.

Hedefimiz Türkiye Şampiyonası

Karate takımı çalışmaları, dereceleri, katıldıkları turnuvalar hakkında Başkan Öztürk’e bilgi veren takım Antrenörü Sağlam “ Öncelikle Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Bekirpaşa’da Belediyemizin Cemal Kamacı spor salonunda çalışmalarımızı rahatlıkla sürdürüyoruz. Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezimiz ile ortak çalışıyoruz. Karate Minikler Takımında uluslararası düzenlenen müsabakalar da 2 derecemiz var. Uluslar Arası Marmara Karate Kupasında 2.liğimiz ve 28 ülkenin ve 2000 sporcunun katıldığı Turkish Open müsabakasında yine 2.liğimiz bulunmaktadır.  Miniklerimizin Türkiye Şampiyonası için yaşları daha küçük, inşallah seneye Türkiye Şampiyonalarına da katılacaklar hedefimiz şampiyonalarda da başarılı dereceler elde etmektir. Velililerimizden Karate sporuna çocuklarını yönlendirmede daha çok katılım sağlanması için destek bekliyoruz” dedi.

Spor ve Sporcularımızı Her Zaman Destekliyoruz

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, tek tek minik karateciler ile sohbet eden Başkan Öztürk “  Her zaman spor ve sporcuların destekçisiyiz. Salon spor branşlarında derece yapan sporcularımıza tanık olmaktayız. Bugün bizi madalyaları ile birlikte ziyaret eden Minik Karatecilerimizi böyle bir spor ile uğraşmalarından ve göstermiş oldukları başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Antrenörümüz Muammer Sağlam da özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Hedeflerini gerçekleştirmede ve çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum ” diyerek minik karatecilere satranç takımı hediye etti.

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler