Öğrencilerden Başkan Öztürk'e Ziyaret22 Şubat 2018 - 15:26, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlim Yayma Cemiyeti Halime Kız Yurdu Sakarya Üniversitesi öğrencilerini ağırladı.

“Teşekkür”

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Üniversitesinde eğitim gören 3. ve 4. sınıf Halime Kız Yurdu Öğrencileri Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler. Cemiyet faaliyetleri ve üniversitedeki çalışmaları hakkında bilgi veren öğrenciler “ Başkan Öztürk’e desteklerinden ve misafirperverliğinden dolayı hem kendi adımıza hem de vakfımız adına teşekkür ediyoruz” diyerek nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek teşekkürlerin ilettiler.

“Vatanını Milletini Seven Başarılı Gençler”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk “ İlim Yayma Cemiyeti Vatan Millete hayırlı gençlik yetiştirmede gençlik adına hayırlı işler yapan vakıf ve cemiyetlerden biridir. Biz de böyle bir cemiyet için elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Her türlü desteği sunmaya da devam edeceğiz. Ülkemizin, Vatanını Milletini seven başarılı gençlere ihtiyacı var” diyerek ziyarette bulunan İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Üniversitesi Öğrencilerine eğitim hayatlarında başarılar diledi.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler