Erenler Danışma Meclisi Toplantısını Gerçekleştirdi28 Şubat 2018 - 16:12, Çarşamba

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı 50. Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Erenler Kadın Kollarının çalışmaları damga vurdu.

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı 50. Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Enes Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı. İlçe Kadın Kolları, İlçe Gençlik Kolları ve İlçe Yönetim Kurulu faaliyetlerinin okunduğu toplantıda 11 Mart tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘İl Kongresi’ sebebiyle ilimize yapacağı ziyaret ile ilgili konular görüşüldü. Toplantıya damga vuran konu ise Erenler İlçe Kadın Kollarının Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Mehmetçiklere gönderdikleri atkı ve berelerle Mehmetçikten gönderilen mektup ve mesajlar oldu.

“Kadın Kollarından Mehmetçiğe Mektup”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Danışma Meclisi Toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasında belediye çalışmalarından bilgiler verirken Erenler İlçe Kadın Kollarını özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. Başkan Öztürk konuşmasında, “Kadın Kollarımız başlattıkları kampanya ile Afrin’e düzenlenen Zeytindalı Harekâtında savaşan Mehmetçiklerimize göndermek amacıyla atkı ve bere ördü. Kadın Kollarımız, Afrin’de görev alan askerlerimize gönderilmek üzere paketleyip hazırladıkları atkı ve bereleri, benimde hazır bulunduğum bir ortamda bizzat Tugay Komutanlığımıza teslim ederek Mehmetçiğe ulaşmasını sağladı. Kadın Kollarımız ördükleri atkı ve berelerin bulunduğu paketlere, duygularını ifade eden mektuplar da ekledi. Bırakılan bu mektuplara ve telefon numaralarına Afrin’deki Mehmetçiklerden çok sayıda dönüşler oldu teşekkür mesajları geldi. Mehmetçikten gelen bu mesajlar bizleri son derece duygulandırdı. Böylesine anlamlı bir çalışma yapan Erenler İlçe Kadın Kollarına duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

“Dualarımız Kahraman Asker ve Polislerimiz İçin”

Canı uğruna vatan için savaşan ve Zeytin Dalı Operasyonunda görev alan askerler için duacı olunduğunu belirten Başkan Öztürk, “Ülkemizin varlığı, birliği ve bütünlüğü için Afrin’de savaşan kahraman Mehmetçiklerimiz, bir an olsun aklımızdan çıkmıyor. Dualarımız Mehmetçiğimiz Kahraman Asker ve Polislerimiz için. Bu birlik ve beraberlikle Ülke olarak Allah’ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz” diye konuştu.

 

Diğer Haberler