Oturum Ücretleri Mehmetçik Vakfına6 Mart 2018 - 09:03, Salı

Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmetçiklere destek amacıyla meclis oturum ücretlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı.

“Mehmetçiğimize Feda Olsun

Erenler Belediyesi Mart Ayı Meclis toplantısı Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 5 gündem maddesinin karara bağlanarak kabul edilmesinin ardından, Meclis üyelerinin talebi üzerine Başkan Öztürk, meclis üyelerinin Mart Ayı Meclis oturum ücretlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışlama teklifini oylamaya sundu. Toplantıda bu ayki Meclis oturum ücretleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlama teklifi oy birliği ile kabul edildi.

“Rabbim Zaferler ile Dönmeyi Nasip Etsin”

Meclis üyelerinden böyle düşünceli bir teklif beklediğini belirten Başkan Öztürk “ Erenler ilçe kadın kollarımız geçen ay ve bu ay olmak üzere Afrin Operasyonunda kahramanca mücadele eden vatan evlatlarımız için atkı, bere örerek, kermesler düzenleyerek ellerinden gelen ne varsa yaparak, takdire şayan bir harekette bulundular. Kadın Kollarımıza bu düşünceli davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün de meclis toplantımızın bu ay ki oturum ücretlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışlama teklifinde bulunan ve bu öneriyi kabul eden meclis üyelerine de teşekkür ediyorum. Bu desteğimiz, canı uğruna vatanı için kahramanca mücadelede bulunan askerlerimiz içindir. Millet olarak kahraman vatan evlatlarımıza duacıyız. Rabbim, Mehmetçiğimize gittikleri yerden zaferler ile sağ salim geri dönmeyi nasip etsin. Tüm şehitlerimizin mekânı cennet olsun” diye konuştu.

 

Diğer Haberler