Halk Oyunları Ekibinden Başkan Öztürk'e Ziyaret6 Mart 2018 - 15:10, Salı

Erenler Orta Okulu öğrencilerinden oluşan Halk Oyunları Ekibi, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı'nın da hazır bulunduğu makamında ziyaret etti

Erenler Orta Okulu Müdürü Tuğra Sezgi Kaval beraberinde Erenler Halk Oyunları Ekibi Usta Yöneticisi Hasan Akdemirci ve ekibi Başkan Öztürk’ü, Başkan Yardımcısı Kıratlı’nın da hazır bulunduğu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Öztürk, öğrenciler ile tanışarak hasbihalde bulundu, ekip çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Düzce’de İlimizi Başarı İle Temsil Edeceğiz”

Halk oyunları ekibinin çalışmaları, dereceleri ve katıldıkları yarışmalar hakkında bilgi veren okul müdürü Tuğra Sezgi Kaval “ Okulumuzun halk oyunları ekibi geçen Pazar düzenlenen Sakarya Okullar arası düzenlemesiz dalda il şampiyonu oldu. Önümüzdeki hafta sonu da Düzce de bölge yarışmasına gideceğiz. İnşallah destekleriniz ile oradan da iyi bir derece ile geri döneceğiz. Halk oyunları faaliyetleri ile hem Sakarya’mızı da kültürel ve sanatsal alanda bir faaliyette bulunmak hem de çocuklarımızı bu alanda eğiterek okuldaki başarılarını arttırmayı planlıyoruz” diyerek, Başkan Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkürlerin iletti.

“Eğitim Her Şeyin Başında Geliyor”

Erenler İlçe öğrencilerini gerek spor gerek kültürel ve sanatsal alandaki yeteneklerini desteklerini belirten Başkan Öztürk “ Eğitim çocuklarımız için her şeyin başında geliyor. Öğrencilerimizin arzu ettikleri eğitimi alabilmeleri adına elimizden ne geliyorsa yaparak çocuklarımızın, gençlerimizin önünü açmaya çalışıyoruz. Erenler Orta Okulu Halk Oyunları Ekibi,  hafta sonu Düzce’de yapacakları yarışmada inşallah İlimizi başarı ile temsil edecekler” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk Erenler Orta Okulu Halk oyunları ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Diğer Haberler