Başkan Öztürk 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı8 Mart 2018 - 08:08, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçe kadınları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Sakarya Park Nehir Sefasında düzenlenen kahvaltı programında AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları ile bir araya gelerek tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı.  Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün Eşi Ayşe Öztürk ile birlikte katıldığı programa, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve İlçe kadınları katıldı.

“İstikamet Kızıl Elma Diyen Kahraman Ruhun Anasıdır Kadınlarımız”

Kahvaltı sonrası konuşma yapan Başkan Öztürk  “Rabbim tüm günlerimizi güzel günlerden eylesin inşallah. Sizler Kadınlarımız her şeyimizsiniz. Ana siz, bacı siz, eş siz evlat siz. Kadınsız bir dünya yok, olması da mümkün değil. Sizler bizim Nene Hatunlarımız, Şerife Bacılarımızsınız. Kadınlarımız her yerde ülke için vatan millet için toplumu destekleyendir. Kadınlarımız gerekirse canını cananı oğlunu cepheye asker gönderendir. Şehit evladı için vatan sağ olsun diyerek vatanı uğruna yüreğine taş basan şehit anasıdır kadınlarımız. İstikamet Kızıl Elma, beklemesinler diyen Kahraman ruhun anasıdır kadınlarımız. Geçen hafta kadın kollarımız önderliğinde ilçe kadınlarımız Afrinde görev yapan vatan evlatları için atkı ördü bere ördü kermesler düzenleyerek cephe gerisinde Mehmetçiğimize destek oldular. Savaşa davet edilse gözünü kırpmadan cepheye gidecek hanım kardeşlerimiz var. Dolayısıyla Anaların Afrin Operasyonuna gönderdikleri kahraman evlatlarına sağ salim kavuşmasını temenni ediyorum. Başta Şehit Anaları olmak üzere tüm kadınların gününü kutluyorum ”dedi.

“Kadınlar Olarak Gerekirse Cepheye de Gideriz”

AK Parti İlçe Kadın Kolları adına program için teşekkür konuşması yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ “ Sadece bugün için değil, her daim yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Erenler Belediye Başkanımız Sayın Cavit Öztürk’e çalışmalarımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz durum itibari ile biz kadınlar olarak Afrin Operasyonunda görev alan evlatlarımız için destek amaçlı kermesler düzenledik hamd olsun ki ilçe kadınlarımızın da desteği ile güzel sonuçlar elde ettik, askerimize manevi destek moral kaynağı olduk. Biz kadınlar olarak cephe gerisinde askerimize destek olmaya çalıştık gerekirse cephede savaşmaya da varız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutluyorum ”diye konuştu. Programın sonunda Başkan Öztürk, eşi Ayşe Öztürk’e ve programa katılan ilçe kadınlarına karanfil takdim ederek günlerini kutladı. İlçe kadınları, Başkan Öztürk ile birlikte toplu fotoğraf çekilerek günü ölümsüzleştirdi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler