Başkan Öztürk ve İlçe Protokolü İftar Sofrasında Buluştu8 Haziran 2018 - 17:11, Cuma

Erenler Belediyesinin Sakaryapark Nehir Sefası Tesislerinde düzenlediği iftar yemeğinde İlçe Muhtarları, Bürokratlar ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri bir araya geldiler.

İlçe Protokolü Erenlerde bir araya geldi

Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün ev sahipliği yaptığı İftar Yemeğine, Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler İlçe Müftüsü Harun Bayraktutar İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve Erenler İlçesi Muhtarları ile birlikte çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı selamlama konuşmasında; “Mübarek Ramazan ayının feyiz ve bereketini yaşadığımız bu günlerde Erenler’ de görev yapan kurum ve kuruluşların yöneticileri ile geleneksel hale getirdiğimiz bir iftar programında daha birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Erenler ailesi olarak büyük bir aileyiz. Allah birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Mübarek Ramazan ayının Ülkemize ve İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İftar yemeğimize teşrif eden tüm arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz”

İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ise konuşmasında “ Çok değerli Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e bizi böyle güzel bir sofrada bir araya getirdiği için şükranlarımı sunuyorum. Allah Ramazan boyunca tuttuğumuz oruçları ettiğimiz duaları kabul eylesin. Tekrar aynı sofralarda bir araya gelerek oruçlarımızı birlikte açmayı nasip etsin Şimdiden Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Diğer Haberler