Ekrem Yüce, Erenler'de Çalınmadık Kapı Bırakmadı12 Haziran 2018 - 13:39, Salı

24 Haziran'a sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Ekrem Yüce, performansı ile adeta parmak ısırtıyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Erenler ilçesine gelen Yüce beraberinde Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve AK Parti İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte kapı kapı gezerek sıkılmadık el bırakmıyorlar.

“Gönüllere Hitap Ediyoruz”

ÇAYKUR Genel Müdürlüğü döneminde DİDİ soğuk çayın mimarı olan DOKAP Genel Başkanlığından 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla istifa ederek AK Parti’den 6. Sıra Milletvekili Adayı gösterilen Yüce, Sakarya’da çalmadık kapı bırakmamayı hedef olarak belirlediğini ve oydan daha çok gönüllere hitap etmeyi amaçladığını belirtti. 

“Sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız”

“Mübarek Ramazan ayında kapı kapı dolaşarak milletimizin duasını alıyoruz” diye konuşan Ekrem Yüce devamında, “Halkımızın bize büyük bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Milletimiz istikrardan, AK Partiden ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yanayız diyor. Tüm ilçelerimizi mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak dolaşıyoruz sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyoruz” dedi.

“7-0’ ı yakalamak arzusundayız”

Sakarya’da milletvekili sayısının 7-0 olmasını arzu ettiğini belirten Yüce “Sakarya’da Milletvekilliği sayımızın 6-1 olacağından yana hiçbir şüphemiz yok ancak biz 2002 seçimlerindeki büyük başarımızı yenileyerek 7-0 yakalamak arzusundayız bunu zorluyoruz. Bunu başarmak içinde dokunmadık ne bir yürek sıkmadığımız ne bir el kalmayana kadar ziyaretlere devam edeceğiz” şeklinde ifadelerde bulundu.

“Halkımızın desteği ile sandıkta zafer kazanacağız”

Erenlerde yapılan ziyaretlere eşlik eden vatandaşlarla bir araya gelerek esnafın görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Öztürk de “  Birbirinden kıymetli yaptıkları işlerde son derece başarılı olmuş milletvekili adaylarımız var. Sayın Ekrem Yüce’ de onlardan biri ve Erenleri iyi tanıyan bilen halkın nabzını en iyi şekilde tutan Milletvekili adayımızdır. Yüce ile ilçedeki esnaf ve mahallelerdeki vatandaşlarımız ile bir araya gelerek halkımızın talep ve görüşlerini dinliyoruz. 24 Haziran seçimleri için aynı zamanda daha güzel bir gelecek için halkımızın desteğine ihtiyacımız var inşallah sandıkta da halkımızın desteği ile zafer kazanacağız “ diyerek Ekrem Yüce’ye seçim çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler