Kıratlı Muhtarla Seçim Sürecini Değerlendirdi20 Haziran 2018 - 17:08, Çarşamba

Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı seçime sayılı günler kala Erenler İlçesine bağlı muhtarları ziyaret ederek seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulundu

Ziyaretlerine Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman’ı ziyaret ederek başlayan Başkan Yardımcısı Kıratlı, Hacıoğlu, Erenler Merkez, Küpçüler, Dilmen, Bağlar, Tabakhane,Yeşiltepe ve Yenimahalle muhtarlarını tek tek makamlarında  ziyaret ederek yerel yönetimin hamisi olan muhtarlar ile seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulundu.

24 Haziran Seçimlerinde Muhtarların Rolü Büyük

Ziyaretlerinde muhtarların seçim sürecinde önemli rolü olduğunu dile getiren Kıratlı, “İlçe muhtarları ile uyumlu koordineli bir şekilde birçok hizmeti birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylesine önemli bir seçimde halkın nabzını en iyi tutan muhtarların görüşü bizim için çok değerli.” dedi. Kıratlı ziyaret sonunda muhtarlara çalışmalarında kolaylıklar dileyerek 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Muhtarlar, gerçekleştirilen nazik ziyaretten dolayı Kıratlı’ya teşekkür ettiler.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler