Erenler Kızılay temsilciğinden Erenler Belediyesi'ne Teşekkür Ziyareti27 Temmuz 2018 - 17:02, Cuma

Erenler Kızılay temsilcisi Ahmet Özgedik Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı'ya Erenler İlçe Kızılay'ının kuruluşuna ve faaliyetlerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Plaket taktim etti

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’ya desteklerinden dolayı plaket taktim eden Özgedik  Erenler Kızılay’ı olarak bizlere çalışmalarımızda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcımız Muhammet Kıratlı’ya teşekkür ediyorum. İlçemizde Kızılay temsilciliğinin açılmasında ve devam eden faaliyetlerimizde hep yanımızda oldular. Erenler Kızılay’ı Erenler Belediyesinin de destekleri ile kurulmuş vatanına bayrağına, milletine ve demokrasisine sahip çıkan göz bebeği bir hayır kuruluşu olarak güzel çalışmalara hayırlı işlere vesile olmaya devam edecek” dedi.

“Kızılay’ın her daim yanındayız”

Ziyarette Türk Kızılay’ının güvenilir olarak hayır yapılabilecek birinci derecede bir kuruluş olduğunun altını çizen Başkan Öztürk “  Türkiye ve bütün dünya da kabul edilmiş, güvenilir, ciddi bir birikimi olan Türk Kızılay’ı gerek Türkiye gerek dünyanın birçok yerinde mazlumların dermanı oluyor. İlçemizde, toplumda yardımlaşmayı geliştirmede örnek böylesine köklü geçmişe sahip olan Kızılay’a desteğimiz her daim devam edecektir” dedi

Kurban Bağışı hakkında bilgi verdi

Plaket taktimi sonrası Kızılay’ının başlatmış olduğu “Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün” kampanyası hakkında bilgi alan Başkan Öztürk ve Kıratlı Erenler temsilciliğine kurban bağışında bulundu.

“Kurban Bereketini paylaşıyoruz”

Kurban bağışı ile ilgili olarak Başkan Öztürk “Bu noktada Türk Kızılay’ının başlatmış olduğu kurban bağışı kampanyasında vekâletle kurban kestirerek ibadetlerimizi yerine getirmenin yanı sıra Gerek Türkiye’mizde gerek dünyanın çok farklı bölgelerine ve çok uzak kıtalarına, çok farklı insan topluluklarında Anadolu'nun bereketini paylaşmış oluyoruz” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler