Down Sendromlu Zeynep'in Mutlu Günü28 Ağustos 2018 - 15:44, Salı

Erenlerde Down Sendromlu Zeynep'in hayalini kurduğu kına gecesi gerçek oldu. Zeynep'in hayalini gerçekleştirmek için düzenlenen temsili kına gecesi gerçeğini aratmadı.

Kına kaftanı giydi, kınası yakıldı

Erenlerde yaşayan 47 yaşındaki Down Sendromlu Zeynep’in kına gecesi hayali Erenler Belediyesi ve Balkan Organizasyonun ortaklaşa düzenlediği temsili kına gecesi ile gerçek oldu. Erenler Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen kına gecesinde Zeynep hem kına kaftanı giydi hem de kınası yakıldı.

Başkan Yüzük hediye etti

Zeynep’in kına gecesine Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,  Zeynep ‘in ailesi ve birçok arkadaşı katılarak onu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.  Davul eşliğinde salona giriş yapan Zeynep’e Başkan Öztürk yüzük hediye ederek hayatında hep mutlu olması temennisinde bulundu.

Ailesi teşekkür etti

İlerleyen saatlere kadar arkadaşları ile halay çekip bol bol oynayan mutluluğu yüzünden okunun Zeynep eline aldığı mikrofonla kına gecesine katılanlarla mutluluğunu paylaşarak Başkan Öztürk ‘e teşekkür etti. Zeynep’in mutluluğuna şahit olan Zeynep’in ablası “ Kızımızın hayalini gerçekleştirdik. Allah onlardan razı olsun. Zeynep’in mutlu olduğunu görmek bizi de çok mutlu etti” diyerek böyle güzel bir organizasyonu kendilerine sunmalarından dolayı Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e Balkan Organizasyonu’na ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler