TÜGVA'dan Erenler'e Ziyaret 19 Eylül 2018 - 15:47, Çarşamba

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilcisi Adnan Dizer beraberinde Yönetim Kurulu ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı?ya ziyarette bulundular.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği görevine gelen Adnan Dizer ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlıya ziyarette bulunarak vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Gençliğin yarınlarını inşa ediyoruz

TÜGVA’nın 81 ilde teşkilatlanmasını tamamlandığını belirten İl Temsilcisi Adnan Dizer ziyarette şunları ifade etti; “Gençliğimizin sosyal, kültürel, zihinsel ve manevi gelişimleri bizler açısından büyük önem arz etmektedir. Sakarya gençliğinin yarınları bugünden inşa etmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza şevkle ve hızla devam etmekteyiz. Bu sebeple Belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor ve çalışmalarımız konusunda bilgiler veriyor, bizlere vermiş oldukları desteklerin artarak devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Gençlik için elimizden geleni yapacağız

 TÜGVA’nın gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Başkan Öztürk; “TÜGVA her zaman gönlümüzde, aklımızda ve çalışma alanımızda yer alan bir vakıftır. Yeni dönemde de desteklerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu noktada gençlik için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın. Gerek Sakarya bazında, gerekse Erenler bazında her mecrada TÜGVA’nın yanında yer almaya devam ettik ve edeceğiz” dedi.

Görüş alışverişinde bulundular

Sakarya ve Erenler hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyet daha sonra Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’yı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yeni dönem Sakarya İl Yönetimine başarılar dileyen Kıratlı, gençlik çalışmalarına desteklerinin süreceklerini kaydetti.

 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler