TÜGVA'dan Erenler'e Ziyaret 19 Eylül 2018 - 15:47, Çarşamba

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilcisi Adnan Dizer beraberinde Yönetim Kurulu ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı?ya ziyarette bulundular.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği görevine gelen Adnan Dizer ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlıya ziyarette bulunarak vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Gençliğin yarınlarını inşa ediyoruz

TÜGVA’nın 81 ilde teşkilatlanmasını tamamlandığını belirten İl Temsilcisi Adnan Dizer ziyarette şunları ifade etti; “Gençliğimizin sosyal, kültürel, zihinsel ve manevi gelişimleri bizler açısından büyük önem arz etmektedir. Sakarya gençliğinin yarınları bugünden inşa etmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza şevkle ve hızla devam etmekteyiz. Bu sebeple Belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor ve çalışmalarımız konusunda bilgiler veriyor, bizlere vermiş oldukları desteklerin artarak devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Gençlik için elimizden geleni yapacağız

 TÜGVA’nın gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Başkan Öztürk; “TÜGVA her zaman gönlümüzde, aklımızda ve çalışma alanımızda yer alan bir vakıftır. Yeni dönemde de desteklerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu noktada gençlik için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın. Gerek Sakarya bazında, gerekse Erenler bazında her mecrada TÜGVA’nın yanında yer almaya devam ettik ve edeceğiz” dedi.

Görüş alışverişinde bulundular

Sakarya ve Erenler hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyet daha sonra Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’yı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yeni dönem Sakarya İl Yönetimine başarılar dileyen Kıratlı, gençlik çalışmalarına desteklerinin süreceklerini kaydetti.

 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.

Tarih : 12 Mayıs 2020 - 15:11, Salı

ÇARŞAMBA SIKI TEDBİRLER İLE AÇILACAK

Çarşamba Pazarında meyve-sebze ve giyim kısımlarında geçici olarak sadece Sakarya da ikamet eden yerel esnaf tarafından kurulan tezgahlar ile hizmet verilmeye başlanılacak.

Tarih : 11 Mayıs 2020 - 15:41, Pazartesi

ERENLERDE BERBERLER DENETLENİYOR

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarında denetimlerin gerçekleştiğini ifade etti.

Tarih : 11 Mayıs 2020 - 13:19, Pazartesi

BAŞKAN KILIÇ ÖZEL OLARAK HAZIRLADIKLARI VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Engelliler Haftası nedeniyle özel olarak hazırladıkları videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, ?Unutmayalım ki en büyük engel sevgisizliktir? ifadelerini kullandı.