Başkan Öztürk'ten "19 Ekim Muhtarlar Günü" Mesajı19 Ekim 2018 - 13:38, Cuma

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Muhtarlar bizim gözümüz kulağımızdır" dedi.

“Muhtarlarımız halkın sesi soluğu”

Başkan Öztürk mesajında yerel yönetimlerin ve demokrasinin vazgeçilmezi olan Muhtarların vatandaşlar ile belediye arasında çok önemli bir görev üstlendiğine vurgu yaparak “  Belediye ve vatandaş arasında köprü vazifesi gören demokrasinin yerel düzeydeki ilk basamağı Muhtarlarımızla uyumlu ve koordineli bir şekilde ilçemizde birçok hizmeti birlikte gerçekleştirdik. Erenler Belediyesi olarak muhtarlarımızın talep ve görüşlerini değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluk ve önemin bilincinde olarak İlçemizde 33 Mahallemizin istek ve önerilerini yerine getiriyoruz” dedi.

“Erenleri Birlikte geleceğe taşıyacağız”

Mesajın devamında Başkan Öztürk “Erenleri geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek için dün olduğu gibi bugün de muhtarlarımız ile koordineli çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Mahallelerde ki gözümüz kulağımız halkın sesi soluğu olan demokrasinin mihenk taşı muhtarlarımızın Muhtarlar gününü kutluyor tüm Muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum” dedi.

 

Diğer Haberler