Bozulan yollar yeniden yapılıyor22 Ekim 2018 - 13:28, Pazartesi

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kış mevsimi öncesinde alt yapı çalışmaları gibi çeşitli nedenlerden dolayı bozulan ara sokaklardaki parke yollarının yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Cadde ve sokaklar kışa hazırlanıyor

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçe genelinde sürdürülen yol bakım ve onarım çalışmaları ile cadde ve sokaklar kışa hazırlanıyor. Cadde ve sokakların bakım onarımı kapsamında Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ)’nin çalışma yaptığı yerlerde parke tamirat çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri Hacıoğlu Mahallesi ve Yeni Mahalle’de kilitli parke döşeme yol düzenleme ve tamirat çalışmalarını gerçekleştirdi.

Çalışmalar hız kesmeden devam edecek

Kışa hazırlanan cadde ve sokaklardaki yol bakım ve onarım çalışmaları ilçe genelinde ihtiyaç görülen cadde ve sokaklarda kilitli parke ve bordür çalışmaları bakım ve onarımı Erenler Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler tarafından hız kesmeden devam edecek.

Vatandaş çalışmalardan memnun

Yol düzenleme ve tamirat çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren bölge esnafı ve mahalleli, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e kış mevsimine girmeden önce yolda ki çalışmaların tamamlanıyor olmasından dolayı teşekkür ettiler.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler