Başkan Öztürk'ten Hafızlara Ödül 13 Aralık 2018 - 14:04, Perşembe

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Halit Evin İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışmasına katılarak dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Dereceye giren öğrencilere ödül

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Halit Evin İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışmasına katılarak yarışmada dereceye giren öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek ödüllendirdi.

 

“Bu ülkenin geleceği sizlersiniz”

Yarışmaya katılan öğrencileri tek tek tebrik eden Başkan Öztürk  “ Bu Ülkenin geleceği sizler ve sizlerin yetiştireceği nesillersiniz. Bugün sizlerle böyle güzel ve anlamlı bir programda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Yıllar önce İmam Hatip Okullarının sayısı oldukça azdı ve ihtiyaçlara cevap veremiyordu. Birçok öğrenci bu yüzden geri çevriliyordu. Ama şu anda hamdolsun Erenler İlçemizde İmam Hatip Ortaokul ve Lisesi’ni Erenlerimize kazandırdık, öğrencilerimiz eğitim ve öğretimlerine devam ediyorlar. Geleceğimizin istikbali yavrularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Benim için hepiniz yarışmanın birincisisiniz” diyerek yarışmada birinci olan öğrencilere çeyrek altın hediye eden Öztürk derece giren öğrencilere de hediyelerini taktim ederek yarışmaya katılan öğrenciler tek tek tebrik etti

 

Desteklerinden dolayı teşekkür ettiler

Programda  İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Alican Akdağ , Osman Fevzi,  Erenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rıdvan Acar  ile okulun yapımında emeği geçen hayırsever iş adamı Halit Evin de programa katılarak yarışmaya katılan öğrencilere başarı belgelerini taktim ettiler.Okul yönetimi Başkan Öztürk’e katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekilerek programı sonlandırdı.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler