Muhtarlardan Başkan Kılıç'a Ziyaret5 Nisan 2019 - 15:54, Cuma

Erenler İlçesi muhtarları Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ı makamında ziyaret ederek başarı diledi.Ziyarette konuşan Başkan Kılıç, "Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi sivil toplum kuruluşlarımızla muhtarlarımızla halkımızla her zaman iç içe olacağız" dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ilçesinin Mahalle Muhtarlarını ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kılıç,“Öncelikle sizleri gönülden tebrik ediyorum, Rabbim yardımcınız olsun. Biz belediye olarak her zaman sizlerin yanındayız, elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

“İÇ İÇE OLCAĞIZ”

Başkan Kılıç,“Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla ve halkımızla her zaman iç içe olacağız. İnşallah sizlerle de düzenli periyotlarda bir araya gelerek ilçemiz için neler yapabileceğimizi istişare edeceğiz. Ben ziyaretinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarılar diliyorum ” ifadelerini kullandı.

“TEBRİK ETTİ”

Grup adına söz alan Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yazılı Mahallesi Muhtarı Şaban Süleyman ise, 33 mahalle muhtarı ile Başkan Kılıç’ın destekçisi olduklarını ifade ederek, “Başkanımızın ifade ettiği gibi her zaman birlikte hareket ederek ilçemiz adına güzel çalışmalara imza atacağız. Ben Başkanımızı tekrardan muhtarlarımız adına tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler