"Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek"8 Nisan 2019 - 12:26, Pazartesi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç göreve başlamasıyla birlikte seçim sürecinde vermiş olduğu sözleri yerine getirmeye başladı.Başkan Kılıç,"Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek" dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç göreve başlamasıyla birlikte ilçede çalışmalar hızlandı.  Seçim sürecinde vatandaşlar ile bir araya gelerek talep ve sorunları  dinleyen Başkan Kılıç göreve gelmesi ile birlikte harekete geçerek vatandaşlara verdiği sözleri gerçekleştirmeye başladı.

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Yeşiltepe Mahallesinde bulunan boş arazide atıl vaziyette duran çöplerin toplanması ve Tabakhane Mahallesinde parke yenileme çalışmaları yapıldı. Yeşiltepe Mahallesinde boş bir arazide atıl vaziyette duran çöpler vatandaşların talebi üzerine belediye Fen işleri müdürlüğü ekiplerince temizlendi. 

Yenileme ve onarım

Başkan Fevzi Kılıç’ın talimatı ile hız kazanan çalışmalar kapsamında Alt yapı çalışmaları sonrası kaplaması bozulan yollarda yenileme ve onarım çalışmalarına başlandı.Tabakhane Mahallesi 4015. Sokakta alt yapı çalışmaları sonrası bozulan parke taşları sökülerek yerine yeni  kilitli parke döşemesi yapıldı. Cadde ve sokaklardaki yol yenileme ve onarım çalışmaları ilçe genelinde ihtiyaç görülen cadde ve sokaklarda kilitli parke ve bordür çalışmaları yenileme ve onarımı Erenler Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler tarafından hız kesmeden devam edecek.

 

Sözler yerine getiriliyor

 

Konu ile ilgili konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Seçim sürecinde vatandaşlarımızı dinledik, notlarımızı aldık, şimdi hizmet zamanı. Vatandaşlarımızın ilçe merkezindeki kullanılmayan arsalarda biriken çöp ve otlarla ilgili şikâyetleri vardı, ekiplerimiz temizliğe başladı. Bunun haricinde mahallelerimizde sokak aralarındaki parke taşları ile ilgili de şikâyetler vardı, yenileme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Allah’ın izniyle seçim sürecinde verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. İnşallah kısa süre içerisinde gereken çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımıza daha temiz ve yaşanılabilir bir Erenler sunacağız” dedi. 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.

Tarih : 12 Mayıs 2020 - 15:11, Salı

ÇARŞAMBA SIKI TEDBİRLER İLE AÇILACAK

Çarşamba Pazarında meyve-sebze ve giyim kısımlarında geçici olarak sadece Sakarya da ikamet eden yerel esnaf tarafından kurulan tezgahlar ile hizmet verilmeye başlanılacak.

Tarih : 11 Mayıs 2020 - 15:41, Pazartesi

ERENLERDE BERBERLER DENETLENİYOR

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarında denetimlerin gerçekleştiğini ifade etti.

Tarih : 11 Mayıs 2020 - 13:19, Pazartesi

BAŞKAN KILIÇ ÖZEL OLARAK HAZIRLADIKLARI VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Engelliler Haftası nedeniyle özel olarak hazırladıkları videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, ?Unutmayalım ki en büyük engel sevgisizliktir? ifadelerini kullandı.