SESOB'dan Başkan Kılıç'a ziyaret19 Nisan 2019 - 16:36, Cuma

SESOB'u ağırlayan Başkan Kılıç, "Hayalimiz güçlü esnafıyla, güçlü iş adamıyla güçlü bir Erenler inşa etmek" derken, SESOB Başkanı Hasan Alişan ise, "Biz Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Başkan Fevzi Kılıç, “Öncelikleziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum, hayalimiz güçlü esnafıyla, güçlü iş adamıyla güçlü bir Erenler inşaetmek. İnşallah bunu sizlerin desteğiyle, sizlerle oluşan birlikteliğimiz ile oluşturacağız” diye konuştu.

BAŞKAN KILIÇ’A TAM DESTEK

SESOB Başkanı Hasan Alişan ise, “Öncelikle yeni görevinizden dolayı duyduğum sevinci ve memnuniyetiifade etmek istiyorum. Erenler’e çok yakıştınız, Erenler’in gelişiminden hiçbir şüphemiz yok. Uzun yıllardırsizi tanıyan biri olarak Erenler halkının sizden dolayı şanslı olduğunu ifade etmek istiyorum. Erenlergelişime açık bir ilçe ve bizde esnaf odaları birliği olarak her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler