Kılıç'ın anlamlı ziyaretçileri24 Nisan 2019 - 09:24, Çarşamba

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Mefkure İlk Okulu öğrencilerini ağırladı.

Başkan Fevzi Kılıç makamında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Mefkure İlk Okulu yöneticilerini ve öğrencileri ağırlayan Başkan Kılıç, Ali Eymen Kopal, Caner Şahin ve Yağmur Ayşe Başlık’a makamını teslim etti.

Başkanlık koltuğuna oturan minikler, barış, huzur ve kardeşlik dilediklerini ifade ederlerken, “Dünyadaki tüm yaşıtlarımızın barış ve kardeşlik içerisinde yaşamalarını, dünyadaki savaşların durmasını istiyoruz. Bizler çocuklar olarak derslerimize daha da çok özen göstereceğiz ve ülkemize, milletimize faydalı olmak için çalışacağız” ifadelerini kullandılar. 

BAYRAMLARINI KUTLADI

Öğrenciler ile sohbet eden Başkan Kılıç, “Bugün söz geleceğimizin teminatı olan yavrularımızda, çocuklarımızda. Güçlü ve büyük Türkiye’nin inşasında bizlerde sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Çocuklarımıza zihin açıklığı diliyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 99'uncu kuruluş yıl dönümünde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı gönülden kutluyorum” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler