ERENLER KAN VERDİ3 Mayıs 2019 - 13:30, Cuma

Erenler Belediyesi ile Türk Kızılay'ı Erenler Şubesi tarafından gerçekleştirilen ortak çalışmayla "Kan ver hayat kurtar kan bağış kampanyası"Salon Erenler de yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Erenler Belediyesi ile Türk Kızılay’ı Erenler Şubesi tarafından gerçekleştirilen ortak çalışmayla ‘Kan ver hayat kurtar kan bağış kampanyası’ düzenlendi. Başkan Kılıç, “Eğer yaptığımız bu tür çalışmalar ile bir cana umut olabilirsek bu bizim için büyük bir kazançtır” dedi.

Erenler Belediyesi ile Türk Kızılay’ı Erenler Şubesi tarafından gerçekleştirilen ortak çalışmayla ‘Kan ver hayat kurtar kan bağış kampanyası’ Salon Erenler de yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gün boyu süren etkinlikte vatandaşlara bilgilendirmede bulunan Türk Kızılay’ı Erenler Şube Temsilcisi Ahmet Özgedik, katılım oranından dolayı memnun olduklarını ifade ederek, “Organizasyona desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a bizleri yalnız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklere devam edeceğiz” dedi.

BÜYÜK KAZANÇ

Kan’ın her zaman ihtiyaç olduğunu ve vatandaşların düzenli kan bağısı yapabilmeleri için ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Türk Kızılay’ı ülkemizde ve tüm dünya da binlerce kişinin derdine derman oluyor. Biz toplum olarak birbirinin derdiyle dertlenebilen bir yapıya sahibiz, birimizin canı yandığında hepimizin yanar. Eğer yaptığımız bu tür çalışmalar ile bir cana umut olabilirsek bu bizim için büyük bir kazançtır” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Kılıç, “Çalışmamıza katılarak desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Salih Karabulut’a İlçe Emniyet Müdürümüz Güven Alan’a, ilçemizin Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman’a, muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza ve gece gündün demeden büyük bir özveri ile çalışan Kızılay ekibine gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler