Erenler'de Ramazan etkinlikleri6 Mayıs 2019 - 13:03, Pazartesi

Erenler Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Etkinlikleri başlıyor.

Erenler Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘Erenler Ramazan Etkinlikleri 2019’  9 Mayıs Perşembe günü Diriliş Meydanı’nda başlıyor. Her kitleye hitap edecek ve vatandaşların keyifle zaman geçirebileceği programlar da Hacivat-Karagöz, Aşuk ile Maşuk, Ateşbaz Çocuk Oyunları ve Pamuk Şeker ve çeşitli gösteriler olacak. Eski Ramazanları bir nebzede olsa yaşatmak isteyen Erenler Belediyesi tasavvuf dinletisi ve ikramlar ile Razaman’ı renklendirecek.

BAŞKANDAN DAVET

İlçe sakinlerini etkinliklere davet eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Öncelikle tüm hemşehrilerimizin Ramazan Aylarını gönülden kutluyorum, Rabbim yapacağımız ibadetleri kabul eylesin. İftar sonrasında vatandaşlarımızın hoşça ailecek keyifli zaman geçirebileceği Ramazan etkinliklerine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

POGRAM ŞU ŞEKİLDE

Erenler Ramazan Etkinlikleri programı şu şekilde; 9 Mayıs ve 25 Mayıs da Diriliş Meydanı 11 Mayıs Sakarya Park, 16 Çaybaşıyeniköy Mahallesi, 18 Mayıs- 29 Mayıs Oyun Sokağı, 23 Mayıs Büyükesence, 30 Mayıs Bekirpaşa Mahallesi.  

 

Diğer Haberler