Yüce'den Meclis öncesi Kılıç'a ziyaret 13 Mayıs 2019 - 16:44, Pazartesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesinde Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Meclis Toplantısı öncesinde Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret etti. Başkan Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile koordineli bir şekilde çalışarak ilçemize değer katacak güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesinde Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ekrem Yüce ilçe de devam çalışmalar hakkında Başkan Fevzi Kılıç’tan bilgi alarak, “Fevzi Başkanımız ile birbirimizi uzun yıllardır tanıyoruz, Erenler’e değer katacağından hiç şüphemiz yok” dedi.

GÜZEL ÇALIŞMALAR

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Fevzi Kılıç ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile koordineli bir şekilde çalışarak inşallah ilçemize değer katacak güzel çalışmalara imza atacağız. Ben kendisine görevinde başarı ve kolaylık diliyor ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler