RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE BÜYÜK İLGİ17 Mayıs 2019 - 13:32, Cuma

Geleneksel olarak düzenlenen Ramazan etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Erenler Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ramazan Etkinikleri’ programını ziyaret eden Başkan Kılıç, “En kıymetlilerimiz olan yavrularımız için Ramazan ayı sonrasında da gerek eğitim, gerek sosyal alanlarda elimizden gelen çalışmaların içerisinde olacağız” dedi.  

7’DEN 70’E YOĞUN İLGİ

Erenler Belediye tarafından düzenlenen ‘Ramazan Etkinlikleri’ Çaybaşıyeniköy mahallesinde devam etti. Ramazan etkinliğine 7’den 70’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken kurulan sahnede Hacivat ve Karagöz gösterisi, palyaço, gösterileri ile çocuklar doyasıya eğlendi.

“Birlik ve beraberlik ayı”

Çaybaşıyeniköy mahallesinde gerçekleşen Ramazan Etkinliğinde çocuklara misafir olan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, etkinliğe katılan mahalle sakinleri ile sohbet ederek Ramazan Ayı’nın ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğunu ifade etti. Başkan Kılıç tüm vatandaşları Ramazan etkinliklerine davet etti.

 

YOĞUN İLGİ

Etkinlik alanına gelmesiyle birlikte çocukların sevgisiyle karşılaşan Başkan Kılıç, “En kıymetlilerimiz olan yavrularımız için Ramazan ayı sonrasında da gerek eğitim, gerek sosyal alanlarda elimizden gelen çalışmaların içerisinde olacağız. Bu sevgilerinden, saygılarından dolayı kendilerine bir abileri olarak teşekkür ediyorum” dedi.

DEVAM EDİYOR

Geleneksel olarak düzenenlenen Ramazan etkinlikleri farklı mekânlarda şu tarihlerde gerçekleşecek; 18 Mayıs- 29 Mayıs Oyun Sokağı, 19 Mayıs Sakarya Park, 23 Mayıs Büyükesence Mahallesi ve 30 Mayıs Bekirpaşa Mahallesi .

 

 

 

Diğer Haberler